GI250-4-E3/54
DigiKeyn tuotenumero
GI250-4-E3/54GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
GI250-4-E3/54GICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GI250-4-E3/54
Kuvaus
DIODE STD 4000V 250MA DO204AL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 4000 V 250mA Läpivientiaukko DO-204AL (DO-41)
Kategoria
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
2 µs
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 4000 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Kapasitanssi @ Vr, F
3pF @ 4V, 1MHz
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
4000 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-204AL (DO-41)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
250mA
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
3.5 V @ 250 mA