GDZ9V1B-G3-08 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Samankaltainen
onsemi
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Diodit - Zener 9.1 V 200 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323
GDZ9V1B-G3-08
DigiKeyn tuotenumero
GDZ9V1B-G3-08-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GDZ9V1B-G3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 6 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Toleranssi
±2%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
200 mW