FEP16BT-E3/45
DigiKeyn tuotenumero
FEP16BT-E3/45GI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FEP16BT-E3/45
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 100V 16A TO-220-3
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 100 V 16A Läpivientiaukko TO-220-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FEP16BT-E3/45 -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Käänteinen elpymisaika (trr)
35 ns
Pakkaustapa
Putki
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 100 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Teknologia
Standardi
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
16A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
950 mV @ 8 A