DZ23C30-G3-18 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Diodes Incorporated
Diodit - Zener - ryhmät 1 pari yhteinen katodi 30 V 300 mW ±5% SOT-23-3
DZ23C30-G3-18
DigiKeyn tuotenumero
DZ23C30-G3-18-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DZ23C30-G3-18
Kuvaus
DIODE ZENER ARRAY 30V SOT-23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho - maksimi
300 mW
Valmistaja
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 22.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Konfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - zener (nim.) (Vz)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±5%