BZX884B47L-HG3-08 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 47 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan DFN1006-2A
BZX884L_Series_Bottom
BZX884B47L-HG3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX884B47L-HG3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX884B47L-HG3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 47V 300MW DFN1006-2A
Valmistajan vakio toimitusaika
74 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 32.9 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW
Valmistajan laitepakkaus
DFN1006-2A
Impedanssi (maks.) (Zzt)
170 Ohms