BZX84C9V1-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX84C9V1-E3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX84C9V1-E3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX84C9V1-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C9V1-E3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 9.1 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 6 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
300 mW