BZX84C5V1-HE3_A-08 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 371
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 260
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Diodit - Zener 5.1 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84C5V1-HE3_A-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX84C5V1-HE3_A-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C5V1-HE3_A-08
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 2 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW