BZX84C33-HE3-08 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
onsemi
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Diodit - Zener 33 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84C33-HE3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX84C33-HE3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX84C33-HE3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX84C33-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C33-HE3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 23.1 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms