BZX84C10-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C10-E3-18GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C10-E3-18GICT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C10-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C10-E3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 7 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
300 mW