BZX84B3V9-HE3-08 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 202
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 5 240
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Diodit - Zener 3.9 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84B3V9-HE3-08
DigiKeyn tuotenumero
BZX84B3V9-HE3-08-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B3V9-HE3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 1 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±2%
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms