BZX84B33-HE3-18 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Diodit - Zener 33 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84B33-HE3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZX84B33-HE3-18-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B33-HE3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 23.1 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±2%
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms