BZX84B33-G3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX84B33-G3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX84B33-G3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX84B33-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B33-G3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 33 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX84B33-G3-08 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 23.1 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±2%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
300 mW