BZX84B2V7-E3-08 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Samankaltainen
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
onsemi
Diodes Incorporated
Diodit - Zener 2.7 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84B2V7-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX84B2V7-E3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX84B2V7-E3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX84B2V7-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B2V7-E3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±2%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
300 mW