BZX84B18-HE3-08 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 454
Tekniset tiedot
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 170
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 2 247
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diodit - Zener 18 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84B18-HE3-08
DigiKeyn tuotenumero
BZX84B18-HE3-08-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B18-HE3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 12.6 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
45 Ohms