BZX84B10-G3-18 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 41 398
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 395
Samankaltainen
onsemi
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
onsemi
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Varastossa: 801
Diodit - Zener 10 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84B10-G3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZX84B10-G3-18-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B10-G3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
BZX84B10-G3-18 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 7 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±2%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
300 mW