BZX584C8V2-HG3-08 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZX584C8V2-HG3-08 |
Kuvaus | DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD523 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 36 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 8.2 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 700 nA @ 5 V |
Valm. | Toimintalämpötila 150°C (TJ) |
Sarja | Luokka Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Pakkaus / kotelo |
Toleranssi ±5% | Valmistajan laitepakkaus SOD-523 |
Teho - maksimi 200 mW | Päätuotenumero |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 6 Ohms |