BZX584C8V2-HG3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX584C8V2-HG3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX584C8V2-HG3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX584C8V2-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX584C8V2-HG3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
36 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 8.2 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
700 nA @ 5 V
Valm.
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
6 Ohms