BZX384C8V2-G3-08 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diodit - Zener 8.2 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
BZX384C8V2-G3-08
DigiKeyn tuotenumero
BZX384C8V2-G3-08-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX384C8V2-G3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
700 nA @ 5 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
200 mW