BZX384C4V7-E3-18 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 13
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 1 335
Tekniset tiedot
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 0
Diotec Semiconductor
Varastossa: 453
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 875
Diodit - Zener 4.7 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
BZX384C4V7-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZX384C4V7-E3-18GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX384C4V7-E3-18GICT-ND - Cut Tape (CT)
BZX384C4V7-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX384C4V7-E3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 2 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
200 mW