BZX384C2V7-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX384C2V7-E3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX384C2V7-E3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX384C2V7-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX384C2V7-E3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
200 mW