BZX384B15-G3-08
DigiKeyn tuotenumero
BZX384B15-G3-08GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX384B15-G3-08GICT-ND - Cut Tape (CT)
BZX384B15-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX384B15-G3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 15 V 200 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 10.5 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Toleranssi
±2%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
200 mW