BZT52B75-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
BZT52B75-E3-08GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT52B75-E3-08GICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52B75-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52B75-E3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 75V 410MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 75 V 410 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Teho - maksimi
410 mW
Valm.
Impedanssi (maks.) (Zzt)
250 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Toleranssi
±2%