BZT52B5V6-HE3_A-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZT52B5V6-HE3_A-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZT52B5V6-HE3_A-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZT52B5V6-HE3_A-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52B5V6-HE3_A-08
Kuvaus
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.6 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
40 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW