BZG05C10TR on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 4 435
Tekniset tiedot
Diodes Incorporated
onsemi
Tuotteen BZG05C10TR kuvaa ei ole saatavana
BZG05C10TR
DigiKeyn tuotenumero
BZG05C10GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZG05C10TR
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 1.25W DO214AC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 1.25 W Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 nA @ 7 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 200 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
150°C
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
1.25 W
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Impedanssi (maks.) (Zzt)
200 Ohms