Tuotteen BZG03C150-HM3-08 kuvaa ei ole saatavana
BZG03C150-HM3-08
DigiKeyn tuotenumero
BZG03C150-HM3-08GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZG03C150-HM3-08GICT-ND - Cut Tape (CT)
BZG03C150-HM3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZG03C150-HM3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 150 V 1.25 W ±6% Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZG03C150-HM3-08 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 110 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 500 mA
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±6%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
1.25 W
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Impedanssi (maks.) (Zzt)
300 Ohms