BZD27C12P-M3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZD27C12P-M3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZD27C12P-M3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZD27C12P-M3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZD27C12P-M3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 800MW DO219AB
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 800 mW Kiinnitys pintaan DO-219AB (SMF)
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 9.1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 200 mA
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
DO-219AB (SMF)
Teho - maksimi
800 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
7 Ohms