BAS70-05-G3-08
DigiKeyn tuotenumero
BAS70-05-G3-08GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAS70-05-G3-08GICT-ND - Cut Tape (CT)
BAS70-05-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS70-05-G3-08
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 200mA Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAS70-05-G3-08 -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valmistaja
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Käänteinen elpymisaika (trr)
5 ns
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
200mA
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 15 mA