5KP85A-E3/54 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 384
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Samankaltainen
Comchip Technology
YAGEO
YAGEO
137V Puristusliitin 36,5A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
5KP85A-E3/54
DigiKeyn tuotenumero
5KP85A-E3/54GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
5KP85A-E3/54GICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5KP85A-E3/54
Kuvaus
TVS DIODE 85VWM 137VC P600
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
36,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
85V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
94,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
137V