5KP20A-E3/51 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 3 864
Tekniset tiedot
Suora
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Samankaltainen
Microchip Technology
Littelfuse Inc.
32,4V Puristusliitin 154A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko P600
5KP20A-E3/51
DigiKeyn tuotenumero
5KP20A-E3/51-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5KP20A-E3/51
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC P600
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
154A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
P600, Aksiaalinen
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
22,2V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32,4V