XT2318HJRGX12M00E | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | XT2318HJRGX12M00E |
Kuvaus | CRYSTAL, 3.2X2.5MM, +/-30PPM, -4 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 12 MHz ±10ppm Kiteet 18pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 18pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 100 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 12 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (3,2x2,5) |
Taajuuden vakaus ±30ppm | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,031" (0,80mm) |