WSL0805R0100FEA18
DigiKeyn tuotenumero
WSLB-.01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
WSLB-.01CT-ND - Cut Tape (CT)
WSLB-.01DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WSL0805R0100FEA18
Kuvaus
RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WSL0805R0100FEA18 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±75ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,080" pit. x 0,050" lev. (2,03mm x 1,27mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,018" (0,46mm)