TNPW1210976RBEEN on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
976 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1210 (3225 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
TNPW1210
TNPW1210976RBEEN
DigiKeyn tuotenumero
TNPW1210976RBEEN-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW1210976RBEEN
Kuvaus
RES 976 OHM 0.1% 1/2W 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TNPW1210976RBEEN -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,096" lev. (3,20mm x 2,45mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)