TNPW1206910KBEEN on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Susumu
Varastossa: 4 415
Tekniset tiedot
910 kOhms ±0,1% 0,52W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
TNPW1206
TNPW1206910KBEEN
DigiKeyn tuotenumero
TNPW1206910KBEEN-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW1206910KBEEN
Kuvaus
RES 910K OHM 0.1% 0.52W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TNPW1206910KBEEN -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)