TNPW120618R7BEEN on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
18.7 Ohms ±0,1% 0,52W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
TNPW1206
TNPW120618R7BEEN
DigiKeyn tuotenumero
TNPW120618R7BEEN-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW120618R7BEEN
Kuvaus
RES 18.7 OHM 0.1% 0.52W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TNPW120618R7BEEN -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)