TNPW120616K9BETA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
16.9 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
TNPW1206
TNPW120616K9BETA
DigiKeyn tuotenumero
TNPW120616K9BETA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW120616K9BETA
Kuvaus
RES 16.9K OHM 0.1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TNPW120616K9BETA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)