TNPW080556K2BXEN on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
56.2 kOhms ±0,1% 0,26W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
TNPW0805
TNPW080556K2BXEN
DigiKeyn tuotenumero
TNPW080556K2BXEN-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW080556K2BXEN
Kuvaus
RES 56.2K OHM 0.1% 0.26W 0805
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TNPW080556K2BXEN -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±15ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)