TNPW08051K07BEEN
DigiKeyn tuotenumero
541-TNPW08051K07BEENTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-TNPW08051K07BEENCT-ND - Cut Tape (CT)
541-TNPW08051K07BEENDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW08051K07BEEN
Kuvaus
RES 1.07K OHM 0.1% 0.26W 0805
Tarkka kuvaus
1.07 kOhms ±0,1% 0,26W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
EDA/CAD-mallit
TNPW08051K07BEEN -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)