TNPW08051K02BETY on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay
Parannus
Susumu
1.02 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
TNPW0805
TNPW08051K02BETY
DigiKeyn tuotenumero
TNPW08051K02BETY-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW08051K02BETY
Kuvaus
RES 1.02K OHM 0.1% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TNPW08051K02BETY -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)