TNPW080519K6BEEA
DigiKeyn tuotenumero
541-TNPW080519K6BEEATR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-TNPW080519K6BEEACT-ND - Cut Tape (CT)
541-TNPW080519K6BEEADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW080519K6BEEA
Kuvaus
RES 19.6K OHM 0.1% 0.26W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19.6 kOhms ±0,1% 0,26W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TNPW080519K6BEEA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)