TNPU080534K8BZEN00 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale Thin Film
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale Thin Film
34.8 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
TNPU080534K8BZEN00
DigiKeyn tuotenumero
TNPU080534K8BZEN00-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPU080534K8BZEN00
Kuvaus
RES SMD 34.8K OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TNPU080534K8BZEN00 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±5ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)