RWR89S3920FRRSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 98
392 Ohms ±1% 3W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Kierresuojattu
RWR89S3920FRRSL
DigiKeyn tuotenumero
RWR89S3920FRRSL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWR89S3920FRRSL
Kuvaus
RES 392 OHM 3W 1% WW AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RWR89S3920FRRSL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,187" halk. x 0,560" pit. (4,75mm x 14,22mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
R (0,01%)