RWR89N51R1FRBSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 287
51.1 Ohms ±1% 3W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva Kierresuojattu
RWR89N51R1FRBSL
DigiKeyn tuotenumero
RWR89N51R1FRBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWR89N51R1FRBSL
Kuvaus
RES 51.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RWR89N51R1FRBSL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva
Valm.
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,187" halk. x 0,560" pit. (4,75mm x 14,22mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
R (0,01%)