RWR81S4R99BRBSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Parametrisesti vastaava
4.99 Ohms ±0,1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Kierresuojattu
RWR81S4R99BRBSL
DigiKeyn tuotenumero
RWR81S4R99BRBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWR81S4R99BRBSL
Kuvaus
RES 4.99 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RWR81S4R99BRBSL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,085" halk. x 0,250" pit. (2,16mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)