RWR81N39R2FRS70 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 64
39.2 Ohms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva Kierresuojattu
RWR81N39R2FRS70
DigiKeyn tuotenumero
RWR81N39R2FRS70-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RWR81N39R2FRS70
Kuvaus
RES 39.2 OHM 1W 1% WW AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RWR81N39R2FRS70 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Ei-indusoiva
Valm.
Lämpötilakerroin
±20ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,085" halk. x 0,250" pit. (2,16mm x 6,35mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
R (0,01%)