RNR60H6341DSB14
DigiKeyn tuotenumero
541-RNR60H6341DSB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR60H6341DSB14
Kuvaus
RES 6.34K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.34 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNR60H6341DSB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)
Vikataajuus
S (0,001%)