RNR55J51R1DPB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
51.1 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RNR55J51R1DPB14
DigiKeyn tuotenumero
RNR55J51R1DPB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR55J51R1DPB14
Kuvaus
RES 51.1 OHM 1/8W .5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNR55J51R1DPB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
P (0,1%)