RNR55H2871BSRE6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
2.87 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RNR55H2871BSRE6
DigiKeyn tuotenumero
541-RNR55H2871BSRE6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR55H2871BSRE6
Kuvaus
RES 2.87K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)