RNR55H1002BPB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Parannus
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
10 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RNR55H1002BPB14
DigiKeyn tuotenumero
RNR55H1002BPB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR55H1002BPB14
Kuvaus
RES 10K OHM 1/8W .1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
P (0,1%)