RNR50H2211FPB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
2.21 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RNR50H2211FPB14
DigiKeyn tuotenumero
541-RNR50H2211FPB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR50H2211FPB14
Kuvaus
RES 2.21K OHM 1% 1/10W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNR50H2211FPB14 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
P (0,1%)