RNC60J2001BSB14
DigiKeyn tuotenumero
RNC60J2001BSB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC60J2001BSB14
Kuvaus
RES 2K OHM 1/4W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
S (0,001%)